Osnovna škola "Jovan Jovanović Zmaj" u Brusu na kraju svake školske godine već tradicionalno organizuje završnu priredbu posvećenu prvenstveno učenicima koji su ostvarili zapažene rezultate na školskim takmičenjima i njihovim profesorima ali i da bi se zahvalili generaciji učenika koji završavaju osmi razred i dočekali đake prvake.
U ime kolektiva prisutnima se obratila direktorica škole, Milijana Todorović, koja se svima zahvalila na postignutim rezultatima tokom školske godine a naročito učenicima i njihovim nastavnicima.
Na ovogodišnjoj priredbi učestvovali su i budući prvaci koji su svojim nastupom najavili dolazak u školske klupe.
Posle podele zahvalnica, medalja i nagrada proglašen je i Učenik generacije - Saška Dimitrijević - koja se obratila prisutnima
U nastavku teksta pogledajte spisak nagrađenih učenika i njihovih nastavnika kao i fotografije sa svečanosti:
OKRUŽNA TAKMIČENjA
Književna olimpijada
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Melani Viler |
VII |
Prvo |
Marija Mitrović |
Danijela Milenković |
VII |
Drugo |
Sanja Stojanović |
Saška Dimitrijević |
VIII |
Prvo |
Anka Krpić |
Mateja Mihajlović |
VIII |
Drugo |
Marija Mitrović |
Iva Dačković |
VIII |
Treće |
Sanja Stojanović |
Srpski jezik
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Đorđe Tomić |
V |
Prvo |
Marija Mitrović |
Ljubica Mihailović |
V |
Drugo |
A. Mitrović |
Kristina Milenković |
V |
Drugo |
A. Mitrović |
Šović Sava |
V |
Drugo |
Marija Mitrović |
Ana Stanković |
VI |
Drugo |
A. Mitrović |
Ana Radmanovac |
VI |
Treće |
Anka Krpić |
Marija Milenković |
VI |
Treće |
Anka Krpić |
Draško Moskovljević |
VII |
Drugo |
Sanja Stojanović |
Radenković Anđela |
VIII |
Treće |
Sanja Stojanović |
Smotra recitatora
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Milica Jezdić |
VII |
Treće |
Marija Mitrović |
Geografija
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Sara Stojanović |
VII |
Drugo |
Biljana Ivezić |
Emilija Božanović |
VII |
Treće |
Biljana Ivezić |
Mihajlo Marković |
VIII |
Drugo |
Biljana Ivezić |
Mateja Mihajlović |
VIII |
Drugo |
Ivana Janković |
Miloš Knežević |
VIII |
Treće |
Biljana Ivezić |
Istorija
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Tomić Đorđe |
V |
Prvo |
Radoljub Jotić |
Ljubica Mihailović |
V |
Drugo |
Nadica Raičević |
Aleksa Čaloveić |
VI |
Treće |
Radoljub Jotić |
Vladislav Šćepanović |
VIII |
Treće |
Radoljub Jotić |
Fizika
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Melani Viler |
VII |
Prvo |
Vero Milutinović |
Ana Radmanovac |
VI |
Treće |
Vero Milutinović |
Hemija
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Mihajlo Marković |
VIII |
Treće |
Dušanka Petrović |
Biologija
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Zorana Pavlović |
VI |
Prvo |
Tatjana Gajić |
Ljubica Mihailović |
V |
Drugo |
Biljana Popović |
Aleksa Čaloveić |
VI |
Drugo |
Tatjana Gajić |
Maša Vasić |
VII |
Drugo |
Sanja Stošović |
Miloš Tatić |
VI |
Treće |
Tatjana Gajić |
Nikola Savić |
VIII |
Prvo |
Sanja Stošović |
Mihajlo Marković |
VIII |
Treće |
Sanja Stošović |
Francuski jezik
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Saška Dimitrijević |
VIII |
Drugo |
Bojana Đokić |
Engleski jezik
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Anđela Miljković |
VIII |
Drugo |
Zlatica Mitrović |
Matematika
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Mina Petrović |
IV |
Drugo |
Danijela Knežević |
Ljubica Mihailović |
V |
Prvo |
Dejan Stojanović |
Đorđe Tomić |
V |
Drugo |
Vladimir Jeličić |
Marija Milenković |
VI |
Treće |
Dejan Stošović |
Melani Viler |
VII |
Treće |
Nenad Milanović |
Misliša
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Melani Viler |
VII |
Treće |
Nenad Milanović |
Sanja Radmanovac |
III |
Treće |
Oliv Čukuranović |
Šta znaš o saobraćaju
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Martina Đorđević |
V |
Prvo |
M.Milisavljević M.Vesić |
Anđelija Kovačević |
VIII |
Treće |
M.Milisavljević M.Vesić |
Šta znaš o saobraćaju
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
ekipa |
Treće |
M.Milisavljević M.Vesić |
Stoni tenis
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Mateja Mihajlović |
VIII |
Treće |
Gospava Šulović |
Mali fudbal-dečaci
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
ekipa |
Drugo |
Đorđe Vasović |
Košarka-devojčice
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
ekipa |
Treće |
Vesna Ilić |
Odbojka-devojčice
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
ekipa |
V |
Treće |
Đorđe Vasović |
Atletika – devojčice
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
ekipa |
Treće |
Vesna Ilić |
Atletika – dečaci
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
ekipa |
Treće |
Vesna Ilić |
Atletika
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Đokić Sanja - skok u dalj |
VII |
Prvo |
Vesna Ilić |
Deljanin Aleksandar- 800m |
VIII |
Prvo |
Vesna Ilić |
Terzić Lazar –skok u vis |
VI |
Prvo |
Vesna Ilić |
MEĐUOKRUŽNA TAKMIČENjA
Atletika
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Đokić Sanja - skok u dalj |
VII |
Drugo |
Vesna Ilić |
Deljanin Aleksandar- 800m |
VIII |
Prvo |
Vesna Ilić |
DRŽAVNA TAKMIČENjA
Fizika
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Melani Viler |
VII |
Prvo |
Veroljub Milutinović |
Engleski jezik
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Anđela Miljković |
VIII |
učešće |
Zlatica Mitrović |
Biologija
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Nikola Savić |
VIII |
osmo |
Dalibor Jeremić |
Francuski jezik
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Saška Dimitrijević |
VIII |
učešće |
Bojana Đokić |
Istorija
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Vladislav Šćepanović |
VIII |
učešće |
Radoljub Jotić |
Književna olimpijada
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Melani Viler |
VII |
Četvrto |
Marija Mitrović |
Danijela Milenković |
VII |
Četvrto |
Sanja Stojanović |
Saška Dimitrijević |
VIII |
Peto |
Anka Krpić |
Mateja Mihajlović |
VIII |
Četvrto |
Marija Mitrović |
Matematički turnir
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
ekipa |
pohvala |
Dejan Stošović |
Matematički turnir
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Tomić Đorđe |
V |
drugo |
Vlada Jeličić |
Jevtić Maša |
VI |
pohvala |
Dejan Stošović |
Kengur bez granica
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Đorđe Tomić |
V |
treće |
Vladimir Jeličić |
Atletika
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Terzić Lazar |
VI |
IV |
Vesna Ilić |
Deljanin Aleksandar- 800m |
VIII |
V |
Vesna Ilić |
Šta znaš o saobraćaju
Ime i prezime |
Razred |
Mesto |
Nastavnik |
Martina Đorđević |
V |
deseto |
M.Milisavljević M.Vesić |
Fotografije sa završne priredbe OVDE