
Listi od četiri zahteva studenti u blokadi dodali su i peti.
Kako objašnjavaju za Insajder.net, on se tiče dešavanja na protestu 15. marta 2025. godine u Beogradu, kada je, tokom tišine i odavanja pošte stradalima na Železničkoj stanici, upotrebljena neidentifikovana tehnologija koja je izazvala strah i paniku među građanima.
Zahtevaju da se utvrdi koja tehnologija je upotrebljena, po kom pravnom osnovu i sa koje lokacije, po čijem nalogu i ko je izvršilac.
Kompletan tekst na linku OVDE