BojanV Jeljen2017 3

Na motokros trkama "Nagrada Čačka 2017" koje su održane na Jeljenu 14. maja po prvi put na takmičenju bio je mladi Bojan Veličković iz Kuršumlije koji je vozio u klasi MXB.

BojanV Jeljen2017 1 BojanV Jeljen2017 2

Prvi izlazak na stazu Bojana Veličkovića nije zbunio, već je odličnom vožnjom u konkurenciji 12 vozača u prvoj trci osvojio 4. mesto i 18 poena, a u drugoj 5. mesto i 16 poena što je bilo dovoljno za ukupno 4. mesto.

BojanV Jeljen2017 4

Bojan nastupa za tim MCF MK ali treba napomenuti da je do sada vozio amaterski i trenirao za Enduro Lepa Gora čiji su članovi bili na trci i bodrili ga kako bi osvojio što bolji plasman.
Bojan i njegovi navijači očekuju da će u narednim takmičenjima svojom vožnjom doći i do pobedničkog postolja, a priliku za to imaće već 18. juna na stazi Globare kada se nastavlja takmičenje.