DusicaDejic IzmedjuRedova0421

"Između redova" autorska emisija novinarke Dušice Dejić, na Belami televiziji, uvek za temu ima aktuelna dešavanja. Tema emisije prikazane 10. februara 2022. godine bila je "Kako je došlo do haosa u sudskim sporovima protiv banaka?"

Ko je kriv? Šta Vi mislite? Da li Vrhovni kasacioni sud koji je promenio stav o tome da li banke imaju pravo da naplaćuju obradu kredita?
Da li advokati koji su navlačili ljude da tuže banke, da li tzv advokati banderaši koji su preko Agencija otkupljivali potraživanja građana i u njihovo ime nastupali na sudu? Da li su pojedini advokati zgrnuli milione, zašto je Advokatska komora Srbije ćutala?
Da li su sami građani krivi jer su pojedinci tužili banke čak i za 500 dinara, a sudski troškovi iznose oko 30.000 dinara?
Kako to da je podneto preko 200.000 tužbi? I ko će na kraju sve to platiti?

Gosti u studiju: Vladimir Domazet, advokat, i Biljana Branković, predsednica Zajednice advokata Niš. Urednik i voditelj Dušica Dejić.


Dodajte komentar:

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon odobrenja.
Dogodila se greška prilikom slanja komentara. Molimo pokušajte kasnije.
Facebook - BrusONLINE
YouTube - BrusONLINE