
U Novom Sadu sinoć je održan protest zbog nesreće u kojoj je u petak poginulo 14 ljudi. Skup ispred Železničke stanice počeo je minutom ćutanja za sve stradale.
Zatražene su ostavke premijera Srbije i gradonačelnika Novog Sada, kao i da svi odgovorni za nesreću budu kažnjeni. Potom su učesnici skupa krenuli u šetnju i stigli do Gradske kuće koju su zasuli crvenom farbom i ispustili cisternu u kojoj je bila voda sa fekalijama.
Grupa građana je pokušala da uđe u Gradsku kuću u čemu ih je policija sprečila bacanjem suzavca.
Nastavak teksta, foto i video na linku OVDE


























