Protest1124

U Novom Sadu sinoć je održan protest zbog nesreće u kojoj je u petak poginulo 14 ljudi. Skup ispred Železničke stanice počeo je minutom ćutanja za sve stradale.

Zatražene su ostavke premijera Srbije i gradonačelnika Novog Sada, kao i da svi odgovorni za nesreću budu kažnjeni. Potom su učesnici skupa krenuli u šetnju i stigli do Gradske kuće koju su zasuli crvenom farbom i ispustili cisternu u kojoj je bila voda sa fekalijama.

Grupa građana je pokušala da uđe u Gradsku kuću u čemu ih je policija sprečila bacanjem suzavca.

Nastavak teksta, foto i video na linku OVDE


Dodajte komentar:

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon odobrenja.
Dogodila se greška prilikom slanja komentara. Molimo pokušajte kasnije.
Facebook - BrusONLINE
YouTube - BrusONLINE