JKP "Rasina" je počela sa uređenjem prostora kod Autobuske stanice u Brusu.
"Prostor se uređuje prvenstveno za potrebe postavljanja pijačnih robnih tezgi tokom vašara. Ubuduće neće, tokom vašara, neće biti tezgi u glavnoj ulici u Brusu na trotoarima već na ovom mestu koje se upravo uređuje." rekao nam je Ivan Jeličić, direktor JKP "Rasina" Brus.
Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon odobrenja.
Dogodila se greška prilikom slanja komentara. Molimo pokušajte kasnije.
Ema • 303910905
Tozo svaka cast na komentaru.
| 00
Toza • 303971289
Pa taj penzioner nije krao. Zaveo red i disciplinu.
| 00
prefi • 303985790
najbolje je da penzioneri rukovode a pogotovo bivsi oficiri,a omladina nek sedi kuci
| 00
Mestanin • 304050395
Lako je da radis sa ovom firmom kad je Antic stavio na zdrave noge.
| 00
F. • 304066731
Ko sve odlucuje,dobro smo i zivi.Haos.
| 30
Stojko • 304076167
Da bas tako i da se zna koliko je prikupljeno sredstava od tezgi.
| 10
brusjanin • 304087049
Konacno prava i ispravna odluka...uvek treba grupisati i okupiti prodavce a ne pustiti ih u sami centar grada koji posle zavrsetka vasara izgleda kao deponija. Ovako je i lepse i prakticnije.