KopaonikGT 071017a

Na Kopaoniku je noćas pao sneg koji je nastavio da pada i tokom dana što je obradovalo hotelijere i ljubitelje skijanja ali je zadao muke vozačima, naročito onima koji dolaze iz pravca Brzeća.

Opširnije na www.kopaonikonline.com


Dodajte komentar:

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon odobrenja.
Dogodila se greška prilikom slanja komentara. Molimo pokušajte kasnije.
Facebook - BrusONLINE
YouTube - BrusONLINE