Usled kvara na gradskom vodovodu u ul. B.Petrović i ul. Mike Đorđevića vodu nemaju potrošači u naselju Selište kao i u ulici Mike Đorđevića i glavnoj ulici koji su priključeni na stari vodovod.
Kako su nam rekli radnici JKP "Rasina" koji su već na terenu kvar u ul. B.Petrović je već saniran i za par sati potrošači vode u naselju Selište dobiće pijaću vodu a kvar u ul M.Đorđevića će biti saniran najkasnije do 15:00 časova.


























