SanjaRadmanovac 0622NMM

Brus 02.07.2022. Završna priredba OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" u Brusu povodom ispraćaja još jedne grneracije osmog razreda održana je 15. juna 2022. godine u Centru za kulturu Brus. 

Tom prilikom dodeljene su zahvalnice i medalje učenicima koji su ostvarili zapažene rezultate na okružnim i republičkim takmičenjima a njihovim nastavnicima zahvalnice.Takođe su podeljene Vukove i Posebne diplome i proglašen učenik generacije.

Prvo su predstavljeni i nagrađeni učenici koji su ostvarili zapažene rezultate na okružnim i republičkim takmičenjima 2021/22 godine dok su njihovim nastavnicima uručene zahvalnice:

Okružna takmičenja

Hemija

  • Lazarević Selena, VII razred, za osvojeno III mesto – nastavnik Tomović Ivana

Fizika

  • Lazarević Selena, VII razred. Za osvojeno III mesto – nastavnik Miloje Mihajlović

Francuski jezik:

  • Kljajić Nikolina, VIII razred. Za osvojeno I mesto – nastavnik Đokić Bojana

Književna olimpijada

  • Glišić Ognjen, VII razred, za osvojeno II mesto – nastavnik Anka Krpić
  • Milica Grčak, VIII razred, zaa osvojeno II mesto – nastavnik Sanja Stojanović
  • Elena Vukajlović, VIII razred, za osvojeno III mesto – nastavnik Sanja Stojanović

Srpski jezik:

  • Anđelina Strugar, V razred, za osvojeno III mesto – nastavnik Anka Krpić
  • Milica Milenković, VII razred, za osvojeno III mesto – nastavnik Anka Krpić
  • Selena Lazarević, VII razred, za osvojeno II mesto – nastavnik Anka Krpić

Matematika

  • Minja Torbica, IV razred, za osvojeno II mesto – mastavnik Olja Čukuranović
  • Mateja Stojić, IV razred, za osvojeno II mesto . nastavnik Jadranka Antonijević
  • Anđelina Strugar, V razred, za osvojeno III mesto – nastavnik Nenad Milanović

Misliša

  • Jeličić Petar, II razred, za osvojeno II mesto – nastavnik Slađanka Mihailović
  • Miljojković Nina, II razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Slađanka Mihailović
  • Milanović Iskra, III razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Dragana Makragić
  • Torbica Minja, IV razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Olja Čukuranović
  • Ivanović Đorđe, VI razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Nenad Milanović
  • Milenković Milica, VII razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Oljeg Grković

Geografija:

  • Vukajlović Elena, VIII razred, za osvojeno II mesto - nastavnik Ivezić Biljana

Biologija:

  • Anđelina Strugar,V razred, za osvojeno I mesto - nastavnik Srbislav Šindić
  • Tanja Nedeljković, V razred, za osvojeno I mesto - nastavnik Srbislav Šindić
  • Ognjen Arsić, VI razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Dalibor Jeremić
  • Mina Maksimović, VI razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Dalibor Jeremić
  • Milica Vuković, VI razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Dalibor Jeremić
  • Darija Lapčević, VII razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Tatjana Gajić

Recitovanje:

  • Milica Cincarević, III razred, za osvojeno I mesto - nastavnik Gordana Moskovljević
  • Selena Lazarević, VII razred, za osvojeno II mesto - nastavnik Anka Krpić

Atletika

  • Ognjen Nikolić, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Danijela Šović, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Veljko Jeličić, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Divna Vesić, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Veljko Agatonović, za osvojeno III mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Miloš Sinđelić, za osvojeno III mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Miloš Pavličević, za osvojeno III mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Staša Pršić, za osvojeno III mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Nikolina Pavličević, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Marko Marković, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Andrijana Marinković, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Vukašin Prolović, za osvojeno II mesto - nastavnik Jadranka Antonijević
  • Nataša Đorđević, za osvojeno II mesto - nastavnik Jadranka Antonijević
  • Mladen Marjanović, za osvojeno III mesto - nastavnik Olja Čukuranović

Atletika ekipa:

  • Ekipa dečaci, za osvojeno II mesto – nastavnik Ilić Vesna
  • Ekipa devojčice, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna

Međuokružna takmičenja

Atletika:

  • Andrijana Pavlović, za osvojeno I mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Andrijana Stevanović, za osvojeno I mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Anđela Milosavljević, za osvojeno I mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Tanja Nedeljković, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Oliver Jovanović, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Anđela Terzić, za osvojeno III mesto - nastavnik Ilić Vesna
  • Vukašin Tačić, za osvojeno I mesto - nastavnik Jadranka Antonijević
  • Maša Obradović, za osvojeno II mesto - nastavnik Jadranka Antonijević
  • Marija Jovanović, za osvojeno II mesto - nastavnik Jadranka Antonijević

Futsal okružno

  • Ekipa devojčice, za osvojeno III mesto - nastavnik Jovanović Mladen

Futsal međuokružno:

  • Ekipa dečaci, za osvojeno III mesto - nastavnik Jovanović Mladen

Odbojka:

  • Ekipa devojčice, za osvojeno III mesto - nastavnik Pejić Dragana

Republička takmičenja:

Atletika

  • Milosavljević Anđela, za osvojeno II mesto - nastavnik Ilić Vesna

Matematički turnir:

  • Radmanovac Sanja, za osvojeno I mesto - nastavnik Oljeg Grković
  • Stojić Mateja, za osvojeno III mesto - nastavnik Jadranka Antonijević

Književna olimpijada:

  • Ana Krstić, VIII razred, za osvojeno III mesto - nastavnik Sanja Stojanović

Potom su určene Vukove diplome i proglašen Đak generacije.

Nosioci Vukovih diploma su:

  • Sanja Radmanovac
  • Melita Stefanović
  • Anđela Milosavljević
  • Ema Burgić
  • Anđela Nikolić
  • Emilija Tomić
  • Emilija Čalovejić
  • Nikolina Kljajić
  • Milica Grčak
  • Uroš Kostić

Titulu Đak generacije ponela je učenica Sanja Radmanovac koja je tokom ove školske godine, ali i prethodnih, osvojila mnogobrojne nagrade i plasmane na opštinskim, okružnim i republičkim školskim takmičenjima.
TKM


Dodajte komentar:

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon odobrenja.
Dogodila se greška prilikom slanja komentara. Molimo pokušajte kasnije.
Facebook - BrusONLINE
YouTube - BrusONLINE