FKKopaonik Ibar0617

Brus,10.07.2020. Fudbalski klub Kopaonik iz Brusa počeo je sa pripremama za narednu sezonu odigravši prošlog vikenda prijateljsku utakmicu protiv FK Mladost Garevina.

Od prvog minuta utakmice fudbaleri Kopaonika su krenuli sa napadima i bili dominantni. Stvarali su šanse ali bez uspešne realizacije pa je tako prvo poluvreme završeno bez golova. U drugom poluvremenu se nastavlja dominacija FK Kopaonika ali u jednom trenutku dolazi do nesporazuma golmana Đokića i levog beka Bučića pa je domaći tim postigao gol i došao do prednosti 1:0. Fudbaleri Kopaonika nastavljaju sa još jačim pritiskom i 10 minuta pred kraj utakmice N.Knežević je iskoristio sjajan centaršut Radisavljevića i prelepim golom stavio krunu na odličnu akciju i doneo izjednačenje na 1:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.

FK Kopaonik je počeo utakmicu u sastavu: Đokić, Planiničić, S.Knežević, Živanović, N.Knežević, Vilimonović, Čukuranović, Zdravković, Ignjatović, Đorđević, Vukojević a nastupali su i Bučić, Radisavljević, Bićanin, Marković, Zdravković i Pljakić.

Narednu utakmicu FK Kopaonik će odigrati po ukidanju vanredne situacije i u skladu sa propisanim merama u cilju sprečavanja širenja koronavirusa COVID-19.
MR  foto:arhiva