FKKopaonik napad

Brus,24.09.2020. Jučerašnja utakmica u Brusu između FK Kopaonika i Morave 1918 iz Ćuprije opravdala je očekivanja - viđeni su golovi, kartoni, puno borbe i duela.

Derbi kola pripao je Kopaoniku, odnosno Bruskim vukovima, koji su pobedili posle velike borbe i gola Živanovića iz slobodnog udarca.
Povela je domaća ekipa u 25 minutu - na dobar centaršut Bučića u kaznenom prostoru najbolje se snašao Nenad Vidojević koji je smestio loptu u gol za vođstvo Kopaonika. Samo par minuta posle tog gostujuća ekipa je izjednačila posle dosuđenog kaznenog udarca.
Najlepši detalj na utakmici desio se u 52 minutu kada je Živanović, kapiten FK Kopaonika, iz slobodnog udarca, sa udaljenosti oko 22 metara, postigao lep pogodak za konačnih 2-1.

Za FK Kopaonik igrali su: Maksimović, Planiničić, Knežević, Živanović, Bučić, Čukuranović, N.Vidojević, Đorđević, Nikolić, Ignjatović, Vukojević, kao i Popović, Burgić, Vukajlović i Vilimonović.
Ovom pobedom Kopaonik deli prvo mesto na tabeli Zone Zapad sa FK Meševo, a u narednom kolu gostuje ekipi Bošnjana.