KMF kup21I24

U polufinalnoj utakmici Futsal kupa FSRIS 2024 koja je odigrana 21. januara  u Brusu KMF Jastrebac Blace pobedio je KMF Kopaonik Brus na penale i plasirao se u finale.

U prvom poluvremenu obe ekipe su igrale oprezno tako da nije bilo golova. Drugo poluvreme je počelo nešto žustrije i ubrzo je ekipa Jastrebac iz Blaca povela 1:0 da bi negugo zatim Kopaonik izjednačio na 1:1. U završnici utakmice Jastrebac dolazi u vođstvo 2:1 da bi takoreći pria samom kraju utakmice Kopaonik izjednačio na 2:2 na opšte oduševljenje navijača. Pristupilo se izvođenju penala u kom je ekipa KMF Jastrebac iz Blaca bila uspešnija i plasirala se u finale.

Utakmica je odigrana u sportskoj hali pred punim tribinama kao uvertira za Svetosavski turnir u malom fudbalu Brus 2024 koji je planiran da se igra do 30 januara. - ekipe po grupama na linku OVDE.