
Jermenski stanovnici koji napuštaju oblast Kalbajar u Nagorno-Karabahu nakon mirovnog sporazuma sa Azerbejdžanom pale domove i šumsko zemljište dok napuštaju to područje. Ljudi spaljuju svoju imovinu kako je ne bi predali Azerbejdžanu.
Nastavak teksta OVDE


























