PMF NS0722

Republičko takmičenje iz biologije učenika srednjih škole održaće se u nedelju, 24. maja 2026. godine, u 12:30 na Prirodno-matematičkom fakultetu u Novom Sadu.

Više od 400 srednjoškolaca je kroz opštinska i okružna takmičenja izborilo pravo da učestvuje na ovom najvišem rangu takmičenja u Srbiji, a sigurni smo da će PMF, kao i uvek, biti odličan domaćin ovoj talentovanoj deci.

Organizator ovog takmičenja je Srpsko biološko društvo u saradnji sa Departmanom za biologiju i ekologiju Prirodno-matematičkog fakulteta u Novom Sadu.
izvor i foto:PMF Novi Sad


Dodajte komentar:

Vaš komentar je uspešno poslat i biće objavljen nakon odobrenja.
Dogodila se greška prilikom slanja komentara. Molimo pokušajte kasnije.
Facebook - BrusONLINE
YouTube - BrusONLINE